Pro děti

Je i Vaše dítko nemocné? – Poradíme Vám, jak ho udržet v posteli.

pixabay.com

Všechny moc dobře víme, že udržet děťátko v postýlce je nadlidský úkol. Jen co se dítku o něco uleví, většinou by nejraději vystřelilo z postele a zbouralo celý byt? Tak můžete být v klidu, nejste první ani poslední případ a my Vám poradíme, co by na něj mohlo platit.

Hračky mají vždy úspěch!

Hračky zkrátka nikdy nezklamou. Pořiďte svému děťátku nějakou novou hračku za odměnu, jak moc je šikovné a statečné. Uvidíte, že rázem bude tuze rádo, že může ležet v posteli a pohrávat si s novým superhrdinou, panenkou nebo čímkoliv jiným.

Pokud je Vaše dítě přece jen o něco větší a klasickou hračkou už ho neuchvátíte. Zkuste to se společenskou hrou. V dnešní době si můžete vybrat z obrovské nabídky a to jak klasických společenských her například od výrobce Albi nebo interaktivních her.

Pusťte mu pohádku nebo nějaký film

Mnoho rodičů je zastáncem toho, že rozhodně nebude dětem pouštět celý den televizi. Ale jsou bohužel situace, kdy to ani jinak nejde. A právě film nebo pohádka ho v posteli udrží.

Prohlížení knížek nebo fotek

I tento způsob zábavy bývá pro děti zajímavý. Fotky nebo knížku si může prohlížet dítko samo, anebo společně s Vámi a Vy mu k tomu můžete vyprávět a společně si užijete spoustu zábavy a moc se nasmějete. Protože můžete zavzpomínat na to, jak bylo ještě miminko a povyprávět si vtipné historky.

 

Moc dobře víme, jak je náročné byt matkou a zároveň zvládnout celou domácnost. Proto pokud je Vaše děťátko nemocné, nebojte se využít námi doporučené prostředky k tomu, abyste ho zabavily, udržely v posteli a zároveň zvládly zastat to, co potřebujete. Uvidíte, že oceníte to, že máte chvíli i čas sama pro sebe, i když ho samozřejmě nebude tolik, kolik byste potřebovala.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top