Pro děti

Podle čeho vybírat ohřívač kojeneckých lahví? Poradíme!

Zdroj: pixabay.com

Máte doma miminko, které třeba už nekojíte, nebo jej kojíte jen částečně a podáváte mu umělé mléko z flašky? V tom případě je dnešní článek určený právě vám! Poradíme vám v něm, podle čeho vybírat ohřívač kojeneckých lahví, který se hodí nejen pro ohřívání mléka, ale ohřát v něm můžete i dětskou výživu!

Je ohřívač kojeneckých lahví nutnost pro každého rodiče?

To určitě ne. Rozhodně zde nechceme tvrdit, že se bez něho při péči o vaše dítě neobejdete. Určitě ale víte, že ohřívání mléka, pití nebo výživy v mikrovlnné troubě není ideální, protože zde bohužel nedochází k rovnoměrnému ohřevu, nemluvě o tom, že je řada odborníků přesvědčená, že mikrovlnné záření je škodlivé. Z tohoto důvodu se ohřívač kojeneckých lahví určitě vyplatí, protože ohřívané předměty zahřívá rovnoměrně a šetrně.

Jeho ovládání je jednoduché

Ovládání ohřívače kojeneckých lahví je velice jednoduché. Tato elektronika disponuje termostatem, na kterém si nastavíte požadovanou teplotu a o nic víc se nemusíte starat. Není třeba se obávat, že by se mléko nebo jiná tekutina přehřála, to se v ohřívači jednoduše nestane. Brát si jej s sebou můžete i na cesty, což je určitě fajn, protože tak budete moci kdykoli dítěti podat teplé mléko nebo jiný teplý nápoj či výživu.

Podle čeho vybírat?

Ohřívače kojeneckých lahví se mezi sebou liší například značkou nebo objemem. Rozdíly můžete spatřit i v ceně, která pro vás možná bude rozhodujícím faktorem. Zpravidla disponují kabelem do elektrické sítě, možná narazíte i na ohřívače na baterie, které ale nedoporučujeme. Nepořizujte si zbytečně objemný ohřívač, když víte, že jej nevyužijete. Sledovat můžete i příkon a výkon jednotlivých strojů.

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top