Zábava

Miminko má první zoubek! Kdo jej objevil, zaslouží si odměnu!

zdroj: pixabay.com

Říká se, že kdo objeví první zoubek miminka, ten si zaslouží nějakou odměnu. Traduje se, že se ženám kupovaly šaty, nicméně to není podmínkou. Co když první zoubek vyklubaný v pusince vašeho drobečka objeví třeba tatínek? Ten by z šatů asi velkou radost neměl. Jaká by tedy mohla být odměna pro objevitele prvního zoubku? U nás najdete inspiraci!

Šaty pro maminku

Když už jsme zmínili ty šaty, dovolíme si je zmínit ještě jednou. Najde-li první zoubek maminka, můžete se držet tradice a koupit jí nějaké pěkné šaty. A když nebude souhlasit zrovna s šaty, může to být cokoli jiného na sebe. Co třeba slušivá halenka, pěkné džíny nebo dokonale padnoucí sukně? Možností je spousta!

Doplněk pro tatínka

Co v případě, kdy se do pusinky malého miminka zrovna ve správný okamžik podívá tatínek a první vyklubaný zub objeví právě on? Šaty asi neocení, ale co třeba nějaký pěkný doplněk? Už dávno neplatí, že by šperky nosily pouze ženy, protože v dnešní době stále více mužů dbá na svůj zevnějšek a šperky příjemně dotvoří jejich look. Co byste řekli na elegantní pánské náramky? To by mohla být pěkná odměna za nalezení prvního zoubku, co myslíte?

Památka pro babičku

Najde-li zoubek babička miminka, můžete jí darovat něco pěkného na památku. Pro babičku bude daleko cennější například otisk nožičky nebo ručičky do sádry, nežli nějaké šaty z obchodu. Nebo zarámovaná fotografie, i to je dárek, který prarodiče bezesporu uvítají s nadšením a radostí. To samé platí i v případě dědečka. Pokud byste přeci jen měli pocit, že chcete dát objeviteli něco lepšího, pro dědečka nás napadá například kvalitní doutník, pro babičku pak třeba luxusní kosmetická sada.

 

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top