Pro děti

Jak oblékat děti na jaře? Pamatujte na systém cibule!

zdroj: pixabay.com

Příchodu jarních měsíců se nemohli dočkat nejen dospělí, ale především děti, které již byly netrpělivé, kdy se počasí konečně umoudří a ony tak budou moci konečně trávit čas na čerstvém vzduchu, ať už na hřišti či na pískovišti, nebo třeba dováděním na kole. Příchod jara je pro mnoho rodičů důvodem k návštěvě obchodu ve snaze pořídit dětem vhodné jarní oblečení. Chcete poradit, jak děti v tomto období oblékat?

Znáte systém cibule?

V oblékání dětí se mnoha rodičům osvědčil systém cibule. Pokud nevíte, o čem je řeč pak vám rádi vysvětlíme, co tím máme na mysli.

Systém cibule představuje vrstvení. Cibule má vrstvy, kterých jí při loupání zbavujete. Podobně se to má i při oblékání ratolestí. Jarní počasí je totiž nevyzpytatelné, a zatímco v jednu chvíli to vypadá na déšť, za okamžik může vysvitnout sluníčko a teploty se rázem změní o několik stupňů.

Jak to funguje?

V praxi systém cibule funguje tak, že dítěti oblečete několik samostatných vrstev. Ty pak můžete postupně svlékat či naopak oblékat podle toho, jak se bude aktuální počasí vyvíjet.

Základem outfitu by mělo být tílko, které obléknete tričko, poté mikinu a na závěr bundu. Co se spodní části těla týče, nabízí se jako první vrstva obléknout punčochy, poté tepláky či kalhoty. Jaké bude panovat počasí, podle můžete jednotlivé vrstvy ubírat, díky čemuž zajistíte, že dítěti nebude ani zima ani teplo.

Aby oblékání bavilo i děti

Každý rodič nám dá jistě za pravdu, že co se týče oblékání, nejsou děti vždy ochotné spolupracovat. Aby u vás doma nenastávaly krizové situace, které jsou náročné jak pro dítě, tak i pro jeho rodiče, snažte se aby, oblékání děti bavilo. Vybírejte jen takové oblečení, které bude nejen pohodlné a kvalitní, ale které bude zároveň v očích dětí přitažlivé. Skvělou volbou jsou například trička s potiskem, která děti baví a připadají jim zajímavá. Zapomínat byste neměli ani na pestré a veselé barvy, které děti zkrátka zbožňují.

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top