Pro děti

Máte doma puberťáka?

pixabay.com

Máte doma puberťáka? Tak se prostě smiřte s tím, že jste dost často dost trapná. A nic s tím neuděláte. Nesnažte se najednou jinak oblékat, chovat či mluvit. To budete nejspíš nakonec ještě trapnější. Tak to prostě je, takže vězte že v tom nejste sama a stačí vydržet. A jaké že jsou nejčastější a hlavně nejtrapnější situace, které s námi musí náš puberťák snášet?

Když je nechceme nikam pustit

Třeba na diskotéku ve třinácti letech, přestože celá třída tam jde. Celkově fígl tipu – všichni můžou jenom já ne – funguje, nebo spíš nefunguje, už pěkně dlouho. I my jsme to na rodiče zkoušeli, tak na to teď určitě neskočíme. Tak aspoň že jsou nejspíš trapný rodiče všech dětí ze třídy.

Když řeknete že je něco cool

Z úst rodičů asi výrazy jako že je něco cool nebo out nejsou tak úplně cool. Jo a že je něco hustý, tak na to rovnou zapomeňte.

Máma v minisukni

Pamatujete si na dobu, když jste si oblékala minisukni  tak, aby to máma nevěděla? Je to zpátky. Co že máte nohy jako ze žurnálu a kdejakou dvacítku byste svojí figurou strčila do kapsy. Jste prostě máma. Takže buď na tajňačku, aby vás dcera neviděla, nebo je to prostě trapný.

To já v tvým věku…

„A koho to zajímá?“

Pusa před školou

Jako by to bylo včera, když jste svou ratolest odváděla do školky a vašemu odchodu předcházelo tak tisíc pusinek. A najednou vás váš miláček požádá, abyste to nedělala a hlavně ne před kamarády. Odkdy je pusa od mámy trapná? Kdy se to stalo? Klid, tohle taky přejde.

Historky z dětství

Pro puberťáka není nic trapnějšího, než když si rodiče pozvou domů své kamarády a snaží se být vtipný. Navíc dost často nevymyslí nic lepšího, než vyprávět historky o svých dětech. To by  vaše děti nejraději utekly někam hodně daleko. Nejlépe někam, kde se dají koupit jiný rodiče, protože ty by určitě takhle trapný nebyli.

Taky vás tohle všechno štvalo i na svých vlastních rodičích a říkali jste si, že vy budete jiná.  Tak v kolika situacích jste se našla?

 

 

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top