Pro děti

Dětské filmy, u kterých Vám neklesne IQ

animované filmy
pixabay.com

Chcete maximálně trávit čas se svými dětmi? Jsou situace, kdy však nejde vytvářet nějaké aktivity a Vy jste nuceni trávit svůj čas s dětmi doma. Vaše děti si potrpí na pohádky a to nejlépe animované. Prostřednictvím tohoto článku získáte tipy na filmy, které si získají nejen Vás, ale i Vaše děti.

Kniha Džunglí

Tento film není rozhodně žádnou novinkou. Jeho vznik se datuje již do roku 1967, nicméně rozhodně Vás mile překvapí. Dětem ukáže příběh malého chlapce, který své dětství tráví v džungli a jejich srdce si získají medvěd Balú, Baghíra, opice, sloni a krásná hudba.

Mimoni

Mimoni – to jsou postavičky, které vypadají jako gumové bonbony a získají si snad úplně každého. Smyslem jejich života je, aby sloužili největším padouchům na světě, bohužel se jim to pořád nějak nedaří, vždy o něj nějakou shodou nešťastných příhod, přijdou. Zasmějte se i Vy nad touto vtipnou pohádkou, která je i pro dospělé.

Zootropolis

Jestli Vám smích, který jste zažili u Mimoňů nestačil, přichází tato poměrně nová animovaná pohádka Zootropolis, kde Vás celým dějem bude provádět zaječí policistka. Čeká na Vás detektivní zápletka, srandovní scénky a mnoho vtipných postaviček.

V hlavě

V tomto filmu nám dívka Riley a její „kolegové“ ukážou, jak to vlastně funguje v hlavě takové malé slečny. Čekají na Vás mimo Riley, která je Radost, také Strach, Hněv, Smutek a Znechucení. Užijte si i Vy vtipný, ale zároveň velmi emotivní film V hlavě.

Mezi další velmi oblíbené filmy patří například Shrek, Jak vytrhnout velrybě stoličku, Kuky se vrací, Kung Fu Panda, Velká šestka.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top