Zdraví a sport

Jak se zbavit ospalosti a únavy? Změňte svůj ranní rituál!

Vsaďte na ranní sprchu. Sprcha Vám velmi úspěšně rozproudí krev v celém Vašem těle a začnete rychleji spalovat tuky. Ranní sprchou máme na mysli opravdu rychlou několikasekundovou sprchu. Půl minuty na sebe budete pouštět studenou vodu, pak půl minuty teplou a nakonec celou rychlou koupel zakončíte opět studenou sprchou.

Samozřejmě zprvu trvá, než si na to člověk zvykne. Ale po týdnu Vám to již přijde zcela běžné a uvidíte, že Vaše xhodinové probírání a únava bude ta tam.

Tuto metodu používá například celebrita a módní návrhářka Victoria Beckham. Victoria ji všem může pouze doporučit, protože právě díky tomuto rituálu, který obohatila každý den ještě o vydatnou, ale zdravou snídaní, zvládá skloubit svůj osobní a rodinný život s tím společenským, který je opravdu náročný.

Proto neváhejte a vyzkoušejte najet na stejný rituál a ranní únavu smetete jednou pro vždy ze stolu.

Zdravá snídaně

studená sprcha

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top