Zdraví a sport

Jak dostat svůj zadek a nohy opět do formy?

Cviky nohy a zadek
pixabay.com

Pro každou ženu je těhotenství těžkým obdobím, které se ve většině případů podepíše na její sebe víc vypracované postavě. No a ať se nám to líbí nebo ne, léto se nám nezadržitelným tempem blíží a každá chceme být opět ve formě. Připravili jsme si zde pro Vás tipy na cviky, díky kterým se Vaše tělo stane tělem bohyně.  Pokud se budete držet našich rad a budete pravidelně opakovat cvičební sestavy, výsledek je zaručený.

Dřepování na jedné noze.

Nejprve začnete tím, že jednu nohu zvednete dopředu před sebe a začnete vykonávat dřepy na jedné noze. Tento cvik opakujte patnáctkrát na každou nohu.

Sumo dřepování

Postavte se s nohami široko rozkročenými a udělejte patnáct dřepů za sebou. Hlídejte si svá záda a nohy. Nohama musíte stát pevně na podložce a záda držte neustále rovně.

Zvedání nohou

Lehněte si zády na podložku, pak pokrčte nohy a zapřete se o nohy a ruce a patnáctkrát za sebou zvedněte jednu nohu nahoru do napnuté polohy. Dejte si pozor, abyste neměla záda příliš napjatá, ale zároveň aby byla rovná. Takhle opakujte na každou nohu.

Zvedání nohou a trupu

Lehněte si na podložku na břicho a patnáctkrát za sebou zvedněte nohy a celý trup.

Zanožování

Připravte se do polohy na všechny čtyři končetiny a patnáctkrát zanožte každou nohu.

Dřepování s činkami

Roztáhněte nohy, do každé ruky si vezměte činku a udělejte za sebou patnáct dřepů. V každém dřepu, v okamžik, kdy budete dole, zkuste vydržet několik vteřin.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top