Děťátko je na světě

Dětská chůvička vám dá při péči o dítě trochu více svobody

zdroj: elektro-star.cz

Mít malé dítě je bezesporu radost. Nejeden rodič by nám ale jistě potvrdil, že starosti spojené s péčí o miminko mu nejednou vytvořily vrásky na čele. Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší a jeho cílem je, aby bylo nejen spokojené a šťastné, ale aby zároveň bylo i v bezpečí. Z tohoto důvodu se nechceme příliš vzdalovat od dětské postýlky, kde náš drobeček spokojeně spí, protože ačkoli podvědomě tušíme, že mu žádné nebezpečí nehrozí, chceme jej mít neustále na očích. A to nás značně omezuje.

Vyplatí se mít doma dětskou chůvičku?

Možná to také znáte: vaše dítko konečně usne a vy místo toho, abyste si našli čas sami na sebe a třeba se podívali na oblíbený pořad v televizi, neustále chodíte z místnosti do místnosti a dítko kontrolujete. Nedokážete se soustředit ani na televizi, knihu nebo jinou činnost, u které byste se mohli po celém dni příjemně odreagovat. Takže ačkoli již máte konečně na pár hodin volno, neumíte si ho patřičně vychutnat. Nabízí se tedy otázka, jestli by nestálo za to pořídit si domů dětskou chůvičku.

Dítko budete mít pod dozorem

Dětská chůvička je mezi rodiči velice oblíbená elektronika, která jim umožňuje mít neustálý přehled o ratolesti, ale zároveň jim dává určitou míru svobody. Nemusí neustále kontrolovat spící dítě v postýlce a mohou trávit čas i jinak, nežli jen tím, aby pořád chodili z pokoje do pokoje. V současné době je na trhu nespočet možností, mezi nimiž můžete vybírat – k dostání jsou jak obyčejné chůvičky, tak i ty propracovanější, které nabízí i online přenos.

Užívejte si chvíle klidu

Určitě mi dáte za pravdu, že ačkoli s dětmi rádi trávíte čas, mnohdy jste šťastní, že konečně spí a vy tak máte chvíli klid. Užívejte si tyhle chvíle naplno, odreagujte se díky nim a načerpejte síly do nového dne. Jakmile se totiž dítko probudí, čeká vás celý ten kolotoč zase pěkně nanovo.

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Partneři:

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2023 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top