Těhotenství a porod

Trička s potiskem představují skvělý způsob, jak dát světu vědět o miminku

zdroj: kidscool.cz

Jste těhotná a chcete tuhle radostnou novinku vykřičet do celého světa? Není se čemu divit! Pokud jste na vysněné dvě čárky na těhotenském testu čekala opravdu hodně dlouho, pak je vcelku logické, že se nyní chcete pochlubit. Čekat miminko je zázrak přírody a jen málokterá žena chce tuhle skutečnost skrývat. Jestliže přemýšlíte, jak šikovně rodině, známým, přátelům nebo i kolegům v práci oznámit, že pod srdcem s láskou nosíte nový život, pak pro vás máme super tip!

Trička s potiskem promluví za vás

Určitě víte, co to jsou trička s potiskem. Jedná se o trička, která jsou typická právě tím, že na sobě mají nějaký zajímavý potisk. Potiskem lze rozumět prakticky cokoli – od kreslených obrázků, přes vtipné a humorné nápisy až po nejrůznější vzkazy nebo motivy. Rozhodně je z čeho vybírat a je jasné, že tričkem, na kterém je nějaký vtipný a originální potisk, originálně oznámíte světu, že jste v očekávání. A nebudete muset říct jediné slovo, protože tričko zdobené potiskem promluví za vás.

Podle čeho vybírat?

Tričko s potiskem, které dokáže vyjádřit váš názor nebo aktuální náladu, si nemusíte nutně pořizovat jen při příležitosti těhotenství. Na výběr jich je totiž tolik, že můžete nosit každý den jedno a mít tak celý týden o zábavu postaráno. Divili byste se, kolik pozornost dokážou tato trička vyvolat, někdo se při pohledu na ně usmívá, jiný se může i urazit, dalšímu to přijde roztomilé a jsou i tací, pro které je to dětinské – ale těch je naštěstí hodně málo.

Novinky

Moderní online magazín pro budoucí i současné maminky.

Další magazíny FIRST:

Partneři:

čtk tisková kancelář

seo agentura

 

Copyright © 2014 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top